O nas

Kim jesteśmy i co możemy
Ci zaoferować?


Z otwartością zapraszam przedsiębiorców do swojego biura w Lubaniu.

Rozmowa na żywo ułatwia zrozumienie całej sytuacji oraz daje podstawę do dalszego wsparcia w prowadzonym biznesie. Warto uzgodnić szczegóły przed czasem aby podjąć odpowiednie kroki do realizacji zamierzeń. Cenię sobie szczerość, zaufanie i zrozumienie obu stron i wierze, że taka współpraca owocuje dobrymi wynikami.


Jak rozumiem realia nowoczesnego biura rachunkowego?

Ważne jest podejście indywidualne, kompleksowe ale również liczy się doświadczenie i wiedza. Dobre biuro rachunkowe wspiera radą opartą przepisami.

Firma wymaga nieustannego zaangażowania przez cały rok obrachunkowy, dlatego współpracę zawiązuje się na długie lata. Ważne jest aby prowadzić księgi z należytą starannością i stosować się do obowiązujących przepisów prawa podatkowego tak aby w księgach rachunkowych panował porządek, harmonia i przejrzystość a podatki były przyjemnością.

Postęp technologiczny sprawił, że kontakt z biurem rachunkowym jest możliwy również online i dzięki tym rozwiązaniom, które wykorzystuje, umożliwiam pełen wgląd do swojej dokumentacji finansowo - księgowej. Każdy Klient korzystając ze swojego profilu ma podgląd do wszystkich dokumentów księgowych.

Obsługa księgowa spółek,
fundacji, stowarzyszeń oraz jednoosobowych działalności gospodarczych

Niezależnie od sektora działalności spółki sukces w dużej mierze zależy od prawidłowo, rzetelnie i kompleksowo prowadzonych ksiąg rachunkowych przez wykfalifikowaną kadrę biura rachunkowego.

Poprawne zapisy księgowe są niezbędnym narzędziem do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych.

Dzięki ułatwieniom jakie przygotowaliśmy dla Swoich Klientów przedsiębiorca ma pełny obraz swojej sytuacji finansowej.

Nasz zespół

"Uwielbiam pełną księgowość
i w tym zakresie się specjalizuję"

mgr Kaja Tutak

  • Księgowa, ekspert w zakresie księgowości i podatków w Polsce.
  • Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
  • Studia podyplomowe Doradca Podatkowy

Swoją karierę w księgowości spółek rozpoczęłam w roku 2008 i od tego czasu nieustannie podnosząc swoje kwalifikację przechodziłam między poszczególnymi szczeblami kariery w finansach spółek aż do stanowiska Głównego Księgowego / Dyrektora Finansowego.

Przez lata pełniąc stanowisko Kierownika Działu Rachunkowości (Główny Księgowy) kierowałam zespołem rozliczającym kilka spółek równocześnie w tym: spółka z o.o., spółki komandytowe, jawne, stowarzyszenia, a także mniejsze podmioty JDG.

Z uwagi na rozmiar rozliczanych przeze mnie spółek, sprawozdania finansowe podlegały corocznym badaniom Biegłych Rewidentów. Dzięki styczności z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, prawnikami oraz urzędami zdobyłam doświadczenie, które pozwala mi wspierać przedsiębiorców w ich codziennej działalności.

Osoby z którymi współpracuję opisują mnie jako osobę, która potrafi wyjaśnić zawiłości podatkowe w sposób dla nich zrozumiały, przystępny. Lubię w ludziach tę iskrę w oczach kiedy mówią "ah to o to chodzi..."

W biznesie cenię partnerstwo, szacunek, a także współpracę. Uważam, że sukces przedsiębiorcy jest również moim prywatnym sukcesem. W pracy zawodowej jestem wulkanem energii, a prywatnie uwielbiam las, wodę, spacery, ciszę i spokój.

parallax background

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami już dziś!